شرکت ایرسا پلاست نقش جهان

با ما در گذر از کیفیت جهانی

تلفیقی از هنر و صنعت
شرکت "ایرسا پلاست نقش جهان" با دارا بودن آزمایشگاه مقیم ، محصولات خود را تحت نظارت برترین دانش‌آموحتگان پلیمر دانشگاه‌های کشور تولید می‌کند اعتبار و کیفیت محصولات خود را در جهت رضایت مشتریان و رشد تولید ملی با اتکا به دانش فنی روز دنیا ، تجربه تولید با بهترین متریال و بهترین تجهیزات روز دنیا و حسن سلیقه مشتریان گرانقدر کسب کرده است.
با ما در دنیای رنگ ها و طرح ها
ایرساپلاست طی سالهای اخیر با بهره گیری از برترین ماشین آلات روز دنیا ،متخصصین مجرب و مهندسین با دانش فنی توانسته است در سال 1392 پروانه بهره برداری خود را از سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اصفهان و واحد صنایع استان اصفهان اخذ و نام تجاری خود را تحت عنوان " ایرسا پلاست " در اداره مالکیت‌های صنعتی و معنوی ایران ثبت کند.

شرکت ایرسا پلاست نقش جهان

در سال 1392 شرکت ایرسا پلاست نقش جهان، با شماره ثبت 3562 در محدوده شهرک صنعتی نجف آباد در استان اصفهان به صورت سهامی خاص ثبت شده و فعالیت خود را آغاز نموده است.
با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا و استفاده از کارشناسان مجرب در جهت افزایش تولید ملی و رضایت مصرف کنندگان محترم تولید انواع دیوار پوش و سقف کاذب UPVC در رنگ ها و طرح های متنوع گام برمی دارد.

ایرسا پلاست مشتری مداری را سرلوحه فعالیت خود قرار داده و در این راستا تمام تلاش و کوشش خود را انجام می‌دهد.

9V2U4790000

ما به توانمندی‌های خود باور داریم که بهترین هستیم

ویژگی‌های برتر ما

1
تولید محصولات درجه ۱
با بهره‌گیری از بهترین تجهیزات و موارد اولیه مرغوب
2
تضمین کیفیت
ما کیفیت محصولات خود را ضمانت می‌کنیم
3
سفارش سریع
تامین و تحویل سریع سفارشات نمایندگان

مــردم
دربــاره مــا
چــه مــی گــویــنــد

می‌خواهید نماینده فروش ما باشید؟